Tuğba Özerk’ten karların üstünde yarı çıplak bir poz

Neslihan Atagül'ün olduğu gibi geçirgen bağırsak sendromuyla mücadelede bulunmakta olduğu açıklamasını yapan Tuğba Özerk, kar üzerinde vermiş olduğu çok cesur pozdan dolayı isminden söz ettirmiş oldu.


553
553 points

Neslihan Atagül’ün olduğu gibi geçirgen bağırsak sendromuyla mücadelede bulunmakta olduğu açıklamasını yapan Tuğba Özerk, kar üzerinde vermiş olduğu çok cesur pozdan dolayı isminden söz ettirmiş oldu. Ev içerisinde taytla gezmekte olan Tuğba Özerk, kar üzerinde poz vermeye çıktığı esnada üstünde yer alan taytını da çıkartmış oldu.

Instagram platformu üzerinde tam tamına 310.000 tane takipçisi bulunmakta olan ve hesabını aktif bir biçimde kullanmaya devam eden ünlü şarkıcılardan Tuğba Özerk, evde kapanmış bir durumdayken dışarda da açılmış oldu.

Soğuk durumda bulunan havaya hiç bir şekilde aldırış etmeden yalnızca bir sweet giyip bahçesine çıkmış olan Tuğba Özerk, altına hiçbir şey giymeden karların üzerinde poz vermiş oldu. Aynı kombin ile birlikte evden de fotoğraf paylaşımında bulunan şarkıcının altına giymiş olduğu tayt dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmış değil.

Ünlü sanatçılardan biri olan Muazzez Ersoy’la evinde bir araya gelmiş olan Tuğba Özerk, çektirmiş olduğu özel fotoğrafı ‘Gönlümün sultanı’ şeklindeki bir notla Instagram hesabı üzerinden yayınlamış oldu.


Sosyal medyada paylaş

553
553 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir