Tuvana Türkay’da koronavirüse yakalanmış durumda

Ünlü oyunculardan biri olan Tuvana Türkay, koronavirüsle ilgili yapılmış olan test sonucunun pozitif çıkmış olduğunu ve 16 gün devam eden karantina sürecinden sonra yapılmış olan testinin negatife dönmüş olduğu açıklamasında bulundu.


545
545 points

Ünlü oyunculardan biri olan Tuvana Türkay, koronavirüsle ilgili yapılmış olan test sonucunun pozitif çıkmış olduğunu ve 16 gün devam eden karantina sürecinden sonra yapılmış olan testinin negatife dönmüş olduğu açıklamasında bulundu. Türkay, immun plazma tedavisiyle ilgili olarakta kan bağışında bulunmayı talep ettiğini açık bir şekilde ifade etti.

Yurtdışında yapmış olduğu tatilinin sonrasında İstanbul iline geri dönüş gerçekleştiren Türkay, iş sebebiyle bulunmuş olduğu kalabalık ortamdan ayrılmasının sonrasında ateşin yanı sıra öksürük şikayetleriyle hastaneye başvuruda bulundu. Koronavirüsle ilgili yapılmış olan test sonucu pozitif çıktığı açıklanan güzel durumdaki oyuncunun ev içerisinde tedavisi başlamış oldu. Instagram hesabında yer alan hikayeler kısmından paylaşımda bulunan Tuvana Türkay, test sonucunun negatife dönmüş olduğu konusunda açıklamada bulundu. Türkay söz konusu paylaşım esnasında, ‘Herkese merhaba. Koronavirüsü atlatmış durumdayım. 16 günden beri evdeyim ve yapılmış olan testler sonrasında artık negatif olduğum kesinleşti. İmmun plazma tedavisiyle ilgili olarakta kan bağışında bulunmayı isterim. Kan grubu ise A RH (+). İhtiyacı bulunanlar mesaj gönderebilirler. Sevgiler’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

545
545 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir