Ünlü Anadolu rock sanatçısı Hakan Ergün’den yeni klip

İlhan Şeşen ile birlikte Barış Manço'ya ait çok önemli şarkılardan bazılarını kendi tarzı olarak bilinen Anadolu Rock müzik tarzıyla cover yaparak müzik severlerin vazgeçilmezlerinden bir tanesi haline gelmiş olan Hakan Ergün, bu kez ise herkesin çok fazla sevdiği sesi ile '‘TikTok Delisi'' adlı single çalışmasını çok daha değişik bir tarzla müzikseverlerle buluşturmuş durumda.


552
552 points

İlhan Şeşen ile birlikte Barış Manço’ya ait çok önemli şarkılardan bazılarını kendi tarzı olarak bilinen Anadolu Rock müzik tarzıyla cover yaparak müzik severlerin vazgeçilmezlerinden bir tanesi haline gelmiş olan Hakan Ergün, bu kez ise herkesin çok fazla sevdiği sesi ile ‘‘TikTok Delisi” adlı single çalışmasını çok daha değişik bir tarzla müzikseverlerle buluşturmuş durumda.

Yapmış olduğu çok önemli cover çalışmaları ve albüm çalışmaları ile birlikte müzikseverlerin gönlünde taht kurmayı başaran müzisyen Hakan Ergün, bu kez de yakın arkadaşlarından Samet Küçük’le Tiktok Delisi ismine sahip şarkıda düet yapmış oldu. Söz konusu bu şarkıya çok eğlenceli bir klip çekmiş olan genç ikili şarkıdan umutlu durumda bulunduklarını da dile getirdiler. TikTok Delisi ismine sahip şarkının müziği Hakan Ergün, sözleri de Samet Küçük imzası taşımaktayken aranjesini ise Yusuf Suna yapmış. Söz konusu bu şarkı video klibi ile birlikte Youtube platformu üzerinde ve bütün dijital platformlar içerisinde dinleyicilerle buluşmuş oldu.

Hakan Ergün son dönemlerde yaptığı single çalışmaları ile birlikte gündemdeki yerini korumaya devam ediyor.


Sosyal medyada paylaş

552
552 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir