Ünlü fenomen ölü olarak bulundu

Kendinden günlerden beri haber alınamamakta olan sosyal medya fenomenlerinden Alexis Sharkey, Amerika Birleşik Devletleri'nin Teksas eyaleti içerisinde bir bölge üzerinde, çırılçıplak ölü bir şekilde bulundu.


528
528 points

Kendinden günlerden beri haber alınamamakta olan sosyal medya fenomenlerinden Alexis Sharkey, Amerika Birleşik Devletleri’nin Teksas eyaleti içerisinde bir bölge üzerinde, çırılçıplak ölü bir şekilde bulundu. Sharkey’in annesi ise, ‘Lütfen ailemizin yaşamış olduğu bu acı kaybının yasını tutabilmemiz için bize biraz zaman tanıyın’ ifadelerine yer verdi.

Amerika Birleşik Devletleri içerisinde bir müddet önce kaybolan Instagram fenomenlerinden Alexis Sharkey, Teksas’ta yera lan Houston kenti içerisinde çıplak bir şekilde ölü olarak bulundu. Konuya yönelik olarak açıklamalarda bulunan Sharkey’nin annesi Stacy Robinault ise; ‘Mike ile birlikte ben, fazlasıyla üzülerek hepinize bildirmeyi istiyoruz ki Lexi’nin cansız bedeni bulunmuş durumda. Ailemize göstermekte olduğunuz sevgi ve sarf etmiş olduğunuz nazik sözlerinizden dolayı size ne nasıl teşekkür edeceğimizi bilememekteyiz’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Annesi olan Stacy Robinault daha sonrasında ise, ‘Lütfen ailemiz ile birlikte dünyanın bu söz konusu acı kaybının yasını tutabilmemiz için bize bu zamanı tanıyın. Seni çok fazla özleyeceğiz, canım’ ifadelerine yer verdi.

Sharkey’nin eşi ise Instagram platformu üzerinde, desteklerden dolayı teşekkür etmekteylen, eşinin kaybolmasıyla alakalı olarak olumsuz yorumlarda bulunmuş olanlara tepki göstermiş durumda. Tom Sharkey açıklamasında ‘Eşime tam olarak ne olduğunu öğrenme amacıyla polise her türlü yardımda bulundum ve telefon görüşmeleri gerçekleştirdim’ ifadeleriyle konuştu. 26 yaşında bulunan fenomen, son gönderisi içerisinde Meksika’da yer alan Tulum kenti içerisine taşınma isteğini vurgulamakta olan bir paylaşım gerçekleştirmişti.


Sosyal medyada paylaş

528
528 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir