Ünlü gitarist canına kıydı

Ülkemizin en önemli gitar ustalarının ilk sıralarında yer alan 52 yaşında bulunan Soner Egesel, tatil amacıyla gitmiş olduğu otelde başına silah dayadı ve canına kıymış oldu.


524
524 points

Ülkemizin en önemli gitar ustalarının ilk sıralarında yer alan 52 yaşında bulunan Soner Egesel, tatil amacıyla gitmiş olduğu otelde başına silah dayadı ve canına kıymış oldu. Cansız durumdaki bedeni bulunmuş olan Egesel’in intiharına yönelik soruşturma başlatıldığı açıklandı.

Hacettepe Üniversitesindeki Devlet Konservatuvarı Gitar Sanat Dalında öğretim görevlisi konumunda bulunan ünlü gitaristlerden Soner Egesel (52), tatil amacıyla gelmiş olduğu Bartın ilindeki bir otelde, başına dayamış olduğu tabancayı ateşledi ve yaşamına son vermiş oldu.

Elde edilen bilgilere bakılırsa olay geçmiş olduğumuz gün merkeze bağlı olan Kemer Köprü Mahallesi içerisindeki bir otelde gerçekleşti. Kente tatil amacıyla gelmiş olduğu bilgisine ulaşılan, ülkemizin en önemli gitaristleri arasında yer alan, Hacettepe Üniversitesinin Devlet Konservatuvarındaki Gitar Dalı öğretim görevlisi görevinde bulunan Soner Egesel, kalmakta olduğu otel odası içerisinde yanında bulunan tabancayı başına dayadı ve ateşledi. Silah sesini duymuş olan otel personellerinin haber vermesi ile odaya girmiş bulunan sağlık ekipleri, hareketsiz bir şekilde yatmakta olan Egesel’in yaşamını kaybettiğini belirlemiş durumda. Yapılmış olan incelemenin hemen sonrasında Egesel’in cansız durumdaki bedeni, Bartın Devlet Hastanesinde yer alan morga götürüldü. Soner Egesel’in intihar etmesiyle alakalı soruşturma devam ediyor.


Sosyal medyada paylaş

524
524 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir