Ünlü model kıyafetiyle adeta olay oldu

24 yaşını ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde kutlamış olan dünya çapında üne sahip modellerden Bella Hadid, kıyafetinden dolayı olay olmuş durumda.


534
534 points

24 yaşını ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde kutlamış olan dünya çapında üne sahip modellerden Bella Hadid, kıyafetinden dolayı olay olmuş durumda. Mini trençkot bir elbise giymiş olan Hadid’i gören herkes dönüp bir kez daha baktı.

Ablası olan Gigi Hadid’in bir tane kız bebek dünyaya getirmiş olmasıyla teyze olma konusundaki mutluluğunu da yaşamış bulunan Bella Hadid, New York kentinde objektiflere yakalandı. Bir tane mini trençkot elbise giymiş olan Hadid, ilk görüntülendiği zaman ayağında altın renginde stiletto modelinde ayakkabılar bulunuyordu.

Koronavirüsle ilgili önlem olması için siyah renkli bir maske tercihinde bulunan Hadid, havanın kararmasının ardından bir defa daha objektiflere yakalandı. Bu defa kıyafeti aynı kalmış olsa bile stilettolarını değiştirerek çok daha rahat bir çift ayakkabı giydiği gözlerden kaçmadı. Bella Hadid, ardımızda bırakmış olduğumuz hafta yeni yaşını bir grup arkadaşı ile beraber çıkmış olduğu bir tropik tatilde kutlamıştı.

Hadid’in ismi yeniden ardımızda bırakmış olduğumuz hafta Jack Nicholson’ın torunlarından biri olan Duke’yle aşk söylentilerine de karışmış oldu. İddialara bakılır ise Duke Nicholson ile birlikte Bella Hadid çok gizli bir aşk yaşamaya başladı. Fakat söz konusu bu iddialara Hadid’den ne bir doğrulama ne ise bir yalanlama gelmiş değil.


Sosyal medyada paylaş

534
534 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir