Ünlü modellerden Emily Ratajkowski çırılçıplak bir şekilde poz verdi

Tam olarak iki sene öncesinde ünlü oyunculardan Sebastian Bear-McClard ile dünya evine girmiş olan İngiliz modellerden Emily Ratajkowski, hamile olduğu konusunda duyuruda bulunmuştu.


569
569 points

Tam olarak iki sene öncesinde ünlü oyunculardan Sebastian Bear-McClard ile dünya evine girmiş olan İngiliz modellerden Emily Ratajkowski, hamile olduğu konusunda duyuruda bulunmuştu. Ratajkowski, çırılçıplak vermiş olduğu özel bir hamilelik pozu ile birlikte de gündeme bomba gibi düşmüş oldu.

Ünlü model ve aynı zamanda oyunculardan Emily Ratajkowski, hamile durumda bulunduğu açıklamasını yapmıştı. Daha sonrasında ise sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapmış olan güzel model, çırılçıplak bir şekilde hamilelik pozu vermiş oldu. Milyonlarca sayıda beğeni almış bulunan ünlü modelin söz konusu bu paylaşımı magazin gündemine adeta bir bomba gibi düşmüş oldu. İngiliz asıllı ünlü durumdaki model, çırılçıplak çekilmiş olan bu pozunu ‘Yirmi haftalık. Yeni vücudumu tanımak’ şeklinde bir not yazdı.

Ratajkowski, makalesi içerisinde hamileliği esnasında bilincinin nasıl değişmekte olduğunu ve bebeğinin cinsiyetinin ne kadar önemsiz durumda bulunduğunu da anlatmıştı. Ünlü durumda bulunan model, ‘Bebekler bir tarafa, insanlara cinsiyet temelli önyargılara zorlamaktan hiç bir şekilde hoşlanmamaktayım. Çocuğumun bana kendisini göstermesine izin vermiş olan bir ebeveyn olmayı talep ediyorum” ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

569
569 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir