Ünlü oyuncudan çok iddialı bir yanıt

Amerika Birleşik Devletleri asıllı model ile birlikte oyunculardan LisaRaye McCoy, sunuculuğunu yapmakta olduğu ''Cocktails With Queens'' ismine sahip program üzerinde, Hollywood yıldızlarından biri olan Halle Berry'nin yatakta kötü bir durumda bulunduğunu ileri sürdü.


534
534 points

Amerika Birleşik Devletleri asıllı model ile birlikte oyunculardan LisaRaye McCoy, sunuculuğunu yapmakta olduğu ”Cocktails With Queens” ismine sahip program üzerinde, Hollywood yıldızlarından biri olan Halle Berry’nin yatakta kötü bir durumda bulunduğunu ileri sürdü. Berry ayrıca, sevgilisini işaret ederek ‘Size bilmeniz gerekli olan her bir şeyi de söyleyecektir’ ifadelerine yer verdi.

Dünya çapında üne sahip Hollywood yıldızlarından Halle Berry, kendisiyle ilgili olarak bir podcast programı içerisinde yapılmış olan ‘Yatakta hiç iyi değil’ şeklindeki iddiaya sosyal medya hesabı üstünden yanıt vermiş oldu.

Bir müddettir şarkıcılardan 50 yaşında bulunan Van Hunt’la çok mutlu bir beraberlik devam ettiren 54 yaşında bulunan Oscar ödülüne sahip oyuncu, ardımızda bırakmış olduğumuz gün Twitter üzerinden yapmış olduğu paylaşımla isminden söz ettirmiş oldu. Paylaşmış olduğu tweet’e iddiaların sahibini de etiketlemiş olan Berry, ‘Bayan LisaRaye McCoy, adamıma gelinde bir sorun. Van Hunt, size bilmeniz gerekli olan her birşeyi söyleyecektir’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde basına yansıyan haberlere bakılırsa; Amerika Birleşik Devletleri asıllı yıldız, etrafına, ‘Van, bana aşkı tekrardan öğretti. Aramızda yeralan kimya evin tavanını da aşmakta. O çok mükemmel, şefkatli bir adam’ ifadelerine yer vermişti..


Sosyal medyada paylaş

534
534 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir