Ünlü oyuncular sessiz bir şekilde evlendi

Başarılı oyunculardan biri olan Ahmet Rıfat Şungar, görsel sanatlar alanı içerisinde yapmakta olduğu çalışmalarla tanınırlık elde eden Esra Gülmen'le dünya evine girdi.


537
537 points

Başarılı oyunculardan biri olan Ahmet Rıfat Şungar, görsel sanatlar alanı içerisinde yapmakta olduğu çalışmalarla tanınırlık elde eden Esra Gülmen’le dünya evine girdi. Çiftin giymiş olduğu gelinlik ile birlikte damatlık da çok ilginç tasarımlarından dolayı nikah töreninin önüne geçmiş oldu.

Vatanım Sensin adlı dizi ile birlike Es-Es adlı dizi gibi yapımlar üzerindeki rolünden dolayı hafızalara kazınmış olan ve en son da Star TV ekranları üzerinde yayınlanmaya devam eden Menajerimi Ara adlı diziye konuk oyuncu şeklinde katılmış olan Ahmet Rıfat Şungar, Büyükada semtinde dünya evine girmiş oldu.

İstanbul ilinde yer alan Büyükada ilçesi içerisinde düzenlenen çok sade bir tören ile dünya evine giren çift, nikah anından çok özel kareleri de sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmış oldu. Çiftin söz konusu bu paylaşımlarına da kendilerini takip edenlerden tebrik mesajları yağdı. İkili için tebrik yorumlarının yanında pek çok sayıda eleştiri yorumları da gelmiş oldu. Esra Gülmen’in tasarım olarak öne çıkan gelinliğinin göğüs kısmında yer alan detaylar daha çok yorgana benzetilmekteyken Şungar’ın ise adeta bir güneşi andırmakta olan desenlere sahip gömleği gören herkesi şaşkına çevirmiş oldu. Arkadaşlarının katılmış olduğu çok sade bir tören ile evlenmiş olan çift, düğün pastasının yerine ise midye yemeği tercih etmiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

537
537 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir