Ünlü rapçi evinde ölü olarak bulundu!

Güney Kore asıllı ünlü rapçilerden biri olan Jeong Heon-cheol, başkent Seul'de yer alan evinde ölü bir şekilde bulundu.


535
535 points

Güney Kore asıllı ünlü rapçilerden biri olan Jeong Heon-cheol, başkent Seul’de yer alan evinde ölü bir şekilde bulundu. Ünlü durumda bulunan rapçinin vücudu üzerinde tespit edilmiş olan kanamalar ise Güney Kore polis memurlarını şüphelendirmiş oldu.

Sahne ismi ”Iron” şeklinde bilinmekte olan Güney Kore asıllı ünlü rapçilerden Jeong Heon-cheol, başkent Seul’de yer alan apartman dairesi içerisinde ölü bir şekilde bulundu. Güney Kore polis memurları tarafından yapılmış olan açıklama içerisinde, Heon-cheol’ün yatağın üzerinde yer aldığını ve vücudunda bir takım kanamaların meydana gelmiş olduğunu açıkladı.

Ünlü rapçilerden biri olarak tanınan Heon-cheol, 2016 senesi içerisinde uyuşturucu madde kullanımı sebebiyle mahkemeye çıkartılmış, 40 saat süren rehabilitasyon programı şartı ile birlikte para cezasına çarptırılarak serbest kalmıştı.. 2017 senesi içerisinde de eski kız arkadaşına saldırması sebebiyle yeniden mahkemeye çıkmış, 80 saat süren kamu hizmeti yapmak ile cezalandırılmıştı. 28 yaşında bulunan rapçinin ölümünün intihar mı veyahut bir cinayet mi olduğu hiç bir şekilde bilinmemekte.


Sosyal medyada paylaş

535
535 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir