Ünlü sunucu çıplak bir şekilde tanıtım yaptı

Amerika Birleşik Devletleri asıllı televizyon sunucularından Chelsea Handler, karların içerisinde çırılçıplak bir şekilde poz vermiş oldu.


545
545 points

Amerika Birleşik Devletleri asıllı televizyon sunucularından Chelsea Handler, karların içerisinde çırılçıplak bir şekilde poz vermiş oldu. Kendisini takip edenler için cesur pozlarıyla tekrardan kitap önerisinde bulunmuş olan Handler’ın, kitaplardan daha fazla vücudu konuşulmuş oldu.

Amerika Birleşik Devletleri asıllı ünlü televizyon sunucusu ve aynı zamanda oyuncu Chelse Handler, geleneği hiç bir şekilde bozmayıp karlar içerisinde çırılçıplak bir paylaşıma daha imzasını atmış oldu. Sosyal medya hesaplarından Instagram üstünden kitap tanıtımı yapmış olan Handler, kitaptan daha da fazla vücudu ile ön plana çıkmış oldu.

Ünlü durumda bulunan sunucu, Instagram üzerinden yapmış olduğu cesur durumdaki paylaşımın altına; ‘Kitap ile ısınmaya devam etmeyi ister misiniz? Kitap okuyup eğlenmeyi istiyor musunuz? Ben çok fazla seviyorum. İşte beğenmiş olduğum ve sizin de beğenecek olduğunuzu umduğum bazı kitaplar.’ şeklinde bir not ilave etti. Paylaşımının hemen ardından sosyal medya üzerinde olay yaratmış olan Chelse Handler’a, kitaptan daha fazla vücuduyla alakalı yorumlar yapılmış oldu.

45 yaşında bulunan Chelse Handler, ardımızda bırakmış olduğumuz Nisan ayı içerisinde de Covid-19’dan dolayı karantinada bulunan takipçilerine küvet içerisinde çırılçıplak bir haldeki pozlarıyla kitap önerisinde bulunmuş idi.


Sosyal medyada paylaş

545
545 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir