Ünlü Youtuber için hapis şoku

Sosyal medya fenomenlerinden biri olan Erkan Porçay, ünlü rapçilerden Ezhel'in parodisini yapmış olduğundan dolayı hakim karşısına çıkmış oldu.


526
526 points

Sosyal medya fenomenlerinden biri olan Erkan Porçay, ünlü rapçilerden Ezhel’in parodisini yapmış olduğundan dolayı hakim karşısına çıkmış oldu. Duruşmanın ardından Twitter platformu üzerinden özel bir açıklamada bulunan fenomen isim, 4 sene 2 aylık bir hapis cezasına çarptırılmış olduğu duyurusunda bulundu.

Sosyal medya platformlarından biri olan Youtube üzerinde içerik üretmekte olan Erkan Porçay ismine sahip fenomen, şikayetler ardına açılmış olan bir dava sonucunda hakkında verilmiş olan hapis cezasını Twitter platformu üzerinden takipçileriyle paylaşmış oldu.

Paylaşımı içerisinde ünlü rapçilerden biri olan Ezhel’in parodisini yaptığından dolayı hakim karşısına çıkmış olduğunu ifade eden 594.000 tane aboneye sahip YouTuber, ‘Yapmış olduğum Ezhel parodisinden dolayı bugün hakim benim hakkımda 4 sene 2 ay hapis cezası için karar verdi. Olayın gerçekliğini halen idrak edebilmiş durumda değilim bundan dolayı da üzerinde konuşmam doğru olmaz, yakın bir zamanda geçirmiş olduğum süreci bir videoda anlatacağım.’ ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

526
526 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir