Üst üste yaşadığı yenilgiler Faik Öztürk’ün tansiyonunu çıkardı

Bir müddettir Bodrum ilçesinde tatil yapmaya devam eden Faik Öztürk, geçmiş olduğumuz gün yakın arkadaşı ile tavla oynadı.


568
568 points

Bir müddettir Bodrum ilçesinde tatil yapmaya devam eden Faik Öztürk, geçmiş olduğumuz gün yakın arkadaşı ile tavla oynadı. Arka arkaya oyun kaybetmiş olan Öztürk’ün tansiyonu da çıktı. Sağlık personellerinin müdahalede bulunmuş olduğu ünlü isim, kısa zaman içinde toparladı.

Ünlü Sanatçılardan biri olan Safiye Soyman’ın hayat arkadaşı Faik Öztürk, ardımızda bırakmış olduğumuz gün Bodrum ilçesinde tatil yapmakta olduğu otelde objektiflere yakalandı. Tatilin tadını çıkartmaya devam eden Öztürk, iş adamlarından Bülent Kaya’yla tavla oynayıp zaman geçiriyordu. Fakat arka arkaya almış olduğu yenilgilerden dolayı tansiyonu çıkmış bulunan Faik Öztürk’e otel sağlık ekipleri müdahalede bulundu.

Covid-19 ile alakalı önlemlerden dolayı otel içerisinde görevli durumda bulunan hemşire, Faik Öztürk’ün tansiyonunu ölçüp ”İyi bir durumda bulunduğunu ama daha fazla oyuna devam etmemesini” açıkça ifade etti. İddialı bir durumdaki tavla oyununu yitirmiş olan Faik Öztürk, Bülent Kaya için tam tamına üç takım yazlık koleksiyon almış olacak. Anlaşmaya bakılırsa tavlayı kaybetmiş olan Faik Öztürk paraların ödemesini yapacak, ikilinin yakın dostlarından biri olan Seda Sayan da koleksiyonu seçmiş olacak.


Sosyal medyada paylaş

568
568 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir