Volkan Konak yeniden ekranlarda yer alacak

Karadeniz müziklerinin efsane isimlerinden biri olarak öne çıkan Volkan Konak, sosyal medya üzerinden yapmış olduğu özel bir paylaşımla ekranlara tekrardan dönecek olduğunu duyurmuş durumda.


535
535 points

Karadeniz müziklerinin efsane isimlerinden biri olarak öne çıkan Volkan Konak, sosyal medya üzerinden yapmış olduğu özel bir paylaşımla ekranlara tekrardan dönecek olduğunu duyurmuş durumda. Hazırlıkların başlamış olduğunu ifade eden Konak, çok yakın bir zamanda izleyicilerle buluşacak olduğunu ifade etti.

İbrahim Tatlıses’in yanı sıra Sibel Can ile birlikte Hakan Altun’un hemen sonrasında herkesin sevdiği isim de ekranlara dönüş yapacak. Karadeniz müziklerinin ilk akla gelmeyi başaran isimlerinden Kuzeyin Oğlu Volkan Konak, sosyal medya hesaplarından biri olan Instagram üzerinden sevenlerinin çok uzun bir zamandan beri beklemekte olduğu müjdeyi de vermiş oldu.

Ekranlara tekrardan dönme konusunda karar almış olan ünlü sanatçı, yapmış olduğu paylaşım içerisinde kısaca bir kanalla televizyon programı yapma amacıyla anlaşmış olduklarını ifade etti. Dekorun yanı sıra müzikal bazı hazırlıklar ve teknik
hazırlıkların devam ettiğine de değinen Konak çok yakın bir zamanda gerekli duyuruların yapılacak olduğunu da açık bir şekilde belirtti. Hayranları ise Konak’ın hangi kanalda programa başlayacağını merak etmeye başladı.


Sosyal medyada paylaş

535
535 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir