Vücudundaki izler hayranlarını korkuttu

17 yaşından bu yana sedef hastalığı ile mücadele etmeye devam eden Love Island adlı programın yıldızı Olivia Bowen, iç çamaşırlı paylaşımından dolayı isminden söz ettirmiş oldu.


535
535 points

17 yaşından bu yana sedef hastalığı ile mücadele etmeye devam eden Love Island adlı programın yıldızı Olivia Bowen, iç çamaşırlı paylaşımından dolayı isminden söz ettirmiş oldu. Yara izlerini görmüş olanlar tedirgin olmaktayken Bowen hastalığıyla ilgili olarak ‘Kendinizi her bir biçimde sevin’ ifadeleriyle mesaj vermiş oldu.

Sedef hastalığından dolayı vücudu üzerinde meydana gelen lekeleri gösterme amacıyla Instagram üzerinden iç çamaşırlarıyla poz vermiş oldu. Kendisini her bir biçimde sevmenin önemli durumda bulunduğuna vurgu yapan 27 yaşında olan televizyon yıldızı, Instagram üzerindeki paylaşımını da şu notla tamamlamış oldu: “Harika iç çamaşırları beni sürekli olarak güzel hissettirmekte. Bu fotoğrafla ilgili olarak yazabileceğim çok fazla şey var, ancak bunun yerine şunu diyeceğim, yaşam yolculuğunuz esnasında kendinizi her bir biçimde sevin, iyi günlerimiz var ve de kişiliğimizi oluşturabilmemize sebep olabilecek günler var. İkisi de aynı seviyede önemli durumdadır.’

Olivia Bowen, Ocak ayı içerisinde Instagram sayfası üzerinde yapmış olduğu üstsüz bir paylaşım ile sedef hastalığının vücudunun %50’lik bir kısmını kaplamış olduğunu ifade etmişti..


Sosyal medyada paylaş

535
535 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir