Yalın ve Sıla düeti geliyor

Türk müziğindeki iki efsane isim olarak tanınan Sıla Gençoğlu ile birlikte Yalın, sosyal medya hesapları üzerinden yayınlamış oldukları düetlerden dolayı çok büyük bir beğeni topladıktan sonra harekete geçmiş oldu.


523
523 points

Türk müziğindeki iki efsane isim olarak tanınan Sıla Gençoğlu ile birlikte Yalın, sosyal medya hesapları üzerinden yayınlamış oldukları düetlerden dolayı çok büyük bir beğeni topladıktan sonra harekete geçmiş oldu. İki ünlü ve başarılı durumdaki şarkıcı, ‘Ver O Zaman Gömleklerimi’ adına sahip olan şarkılarını yeni senenin ilk gününde hayranlarının beğenisine sunmuş olacak.

Sosyal medya üzerinde yapmış oldukları düetlerle çok büyük bir toplamış bulunan Sıla ile Yalın hayranlarına özel olarak yılbaşı sürprizi hazırlamış durumda. Dostlukları yaklaşık olarak yirmi sene öncesine dayanmakta olan ünlü şarkıcılar ‘Ver O Zaman Gömleklerimi’ adına sahip çok yeni bir şarkıya imzalarını atmış oldu. Sıla ile birlikte Yalın söz ve de müziğini beraber yapmış oldukları şarkıyla ilgili olarakta gelecek günlerde stüdyoya girmiş olacak.

Ünlü durumdaki başarılı İkili şarkının klibiyle ilgili olarakta beraber kamera karşısına geçmiş olacak. Şarkının Bodrum ilçesi içerisinde çekileceği bilinen video klibini de Murathan Özbek yönetiyor olacak. ‘Ver O Zaman Gömleklerimi’ adlı şarkı senenin yılın ilk gününde ise bütün dijital platformlar üzerinde yerini almış olacak.


Sosyal medyada paylaş

523
523 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir