Yanlışlıkla cinsel organını paylaştı

Amerika Birleşik Devletleri asıllı yıldız aktörlerden Chris Evans, Instagram hesabının hikaye kısmında yanlışlıkla cinsel organının fotoğrafını paylaştığından dolayı sosyal medyanın diline düşmüş oldu.


536
536 points

Amerika Birleşik Devletleri asıllı yıldız aktörlerden Chris Evans, Instagram hesabının hikaye kısmında yanlışlıkla cinsel organının fotoğrafını paylaştığından dolayı sosyal medyanın diline düşmüş oldu. Ünlü durumdaki oyuncu, paylaşımını hemen kaldırmış olsa da fotoğraf internet üzerinde de hızlı bir şekilde yayılmış oldu.

Marvel evreni içerisinde Kaptan Amerika’ya can veren ünlü aktörlerden Chris Evans, çok tatsız bir konuyla gündeme gelmiş oldu. Başarılı aktörlerden biri olan Chris Evans, kullanmakta olduğu cep telefonunun azizliğine uğramış durumda. Instagram hesabı üzerine video atmaya uğraşırken yanlışlıkla cinsel organının fotoğrafını paylaşmış oldu.

Hikaye kısmında paylaşmış olduğu videonun sonunda yanlışlıkla galerisinde yer alan fotoğrafların ekran görüntüsünü ilave etmiş olan Evans, yapmış olduğu hatanın farkına varır varmaz hikayeyi de hızlıca silmiş oldu. Chris Evans, elinden geldiği kadar hızlı davranmış olsa da fotoğraf sosyal medya üzerinde çoktan yayılmış oldu.

Ünlü durumdaki aktörün yaşamış olduğu bu talihsiz olay Türkiye içerisinde de sosyal medyaya yansımış oldu. Pek çok kullanıcı, konuyla alakalı esprili paylaşımlar gerçekleştirdi. Diğer taraftan Evans’ın Instagram platformu üzerinden yanlışlıkla çıplak fotoğrafını paylaşmış olmasına arkadaşlarından biri olan aktör Mark Ruffalo’dan destek gelmiş oldu. Ruffalo, Evans’a ”Trump halen görevdeyken kendini utandırabilmek amacıyla yapabileceğin hiçbir şey yok” ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

536
536 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir