Yarışmacılar ünlü sunucudan dolayı yarışmaya konsantre olamadı

Big Brother isimli yarışmayla üne sahip olan 44 yaşında bulunan İngiliz televizyon yıldızı ve aynı zamanda sunuculardan Emma Wills, sunuculuğunu yapmakta olduğu The Voice UK ismine sahip şarkı yarışmasının yarı final bölümü içerisinde altına sütyen giymemiş olduğu bir ceketi ile katılım gerçekleştirdi.


564
564 points

Big Brother isimli yarışmayla üne sahip olan 44 yaşında bulunan İngiliz televizyon yıldızı ve aynı zamanda sunuculardan Emma Wills, sunuculuğunu yapmakta olduğu The Voice UK ismine sahip şarkı yarışmasının yarı final bölümü içerisinde altına sütyen giymemiş olduğu bir ceketi ile katılım gerçekleştirdi. Yayından sonra ise ünlü bir durumdaki sunucuya yorum yağmış oldu.

44 yaşında bulunan İngiliz asıllı televizyon yıldızlarından Emma Wills, The Voice UK isimli programa giymiş olduğu kıyafetiyle adeta damga vurmuş durumda. Sütyen takmadan programa katılım gerçekleştiren Wills, izleyen herkesi tabiri caiz ise şaşı etmiş oldu. Wills, program esnasında konuşmakta olduğu esnada ani bir şekilde hareket ettikten sonra ceketini ön kısmı da yana doğru açılmış oldu. Ünlü bir durumdaki sunucunun göğüslerinin çok büyük bir kısmı kameralara takılmış oldu. Frikikin hemen ardından hayranı olanları Wills’a Twitter’ platformu üzerinde övgüler yağdırmış oldu. Hayranlarından bazıları ‘Wills bu gece yarısında da olağanüstü gözüküyor’ şeklinde yorumda bulunurken hayranlarından bazıları da ‘Emma, üstünü birazcık ört’ şeklinde yorum yazdılar. Hayranlarından bir tanesi de ‘Hiç kimse beni Emma’nın 44 yaşında bir kadın olduğuna ikna edemez en çok 25 yaşında olabilir’ ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

564
564 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir