Yasemin Özilhan o fotoğrafla alakalı ilk kez konuştu

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde bakım yaptığı esnada çekilmiş olan bir fotoğrafını takipçileriyle paylaşan Yasemin Özilhan'ın zayıflık sebebiyle belinde yer alan kemiği ortaya çıkmış oldu.


549
549 points

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde bakım yaptığı esnada çekilmiş olan bir fotoğrafını takipçileriyle paylaşan Yasemin Özilhan’ın zayıflık sebebiyle belinde yer alan kemiği ortaya çıkmış oldu. Son hali ile herkesi şaşkına çevirmiş olan Özilhan, tepki çekmeyi başaran fotoğrafının sonrasında ise halinden fazlasıyla memnun olduğunu ifade etti.

Koronavirüs ile alakalı salgından dolayı ailesiyle beraber eve kapanmış olan sosyetik güzellerden Yasemin Özilhan, geçmiş olduğumuz gün sosyal medya hesabı üzerinden bakım yaptığı esnada çekilmiş bir fotoğrafını paylaşmıştı. Fit vücudundan dolayı sürekli olarak dikkat çekmiş olan Özilhan’ın zayıflıktan görülmeye başlayan sırt kemiği de çok fazla tepki çekmiş oldu. Özilhan da günlerden beri konuşulmakta olan fotoğrafıyla alakalı olarak ilk defa konuşmuş oldu.

Sosyetik durumda bulunan güzelin kısa zaman içinde binlerce sayıda beğeni almış olan paylaşımını farkeden takipçileri ”Bu tam olarak hangi seviyedeki bir zayıflıktan sonra olmaya başlıyor?” ifadeleriyle yorumlar yazdı. Yasemin Özilhan da fotoğrafı ile alakalı olarak şu ifadelere yer verdi; ”İlk olarak çok aşırı bir zayıf değilim. 52 kilodayım. Bu ise benim doğal yapım. İki tane omurgamın bulunduğunu dahi yazmışlar. Kimde bu şekilde bir şey var ya Allah aşkına? Bu bir sırt kasıdır. Herkeste yer alan bir şey. Spor yapmaya başladıkça belirgin hale gelmekte. Sağlıklı bir şekilde beslenmekteyim. Halimden de fazlası ile memnunum. Tuhaf olarak yapılan eleştirilere katılmamaktayım.”


Sosyal medyada paylaş

549
549 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir