Yasmin Erbil eleştirilere sert cevap verdi

Ünlü şovmenlerden biri olan Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, sosyal medya hesabı üzerinden çok iddialı bikinisiyle çekmiş olduğu fotoğrafını kendisini takip edenlerle paylaştı.


536
536 points

Ünlü şovmenlerden biri olan Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, sosyal medya hesabı üzerinden çok iddialı bikinisiyle çekmiş olduğu fotoğrafını kendisini takip edenlerle paylaştı. Erbil, bikinisinden ötürü kendisini eleştirmiş olanlara da ”Bana hiç bir şekilde duyar kasmayın” ifadelerine yer vererek sitemde bulundu.

Ünlü şovmenlerden biri olan Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu cesur pozlarının arasında yeni bir tanesini daha ilave etti. Koronavirüsle alakalı salgından dolayı zamanını evinde geçirmeyi sürdüren Yasmin Erbil, tatile gitmediğinden dolayı pijamasının üstüne ip detayı bulunan bir bikini giyip kamera karşısına geçmiş oldu.

Bir dönemler arka arkaya çekmiş olduğu dans videolarından dolayı isminden söz ettirmeyi başaran Erbil, bu kez de bikini üstüyle vermiş olduğu pozla kendisini takip edenlerin karşısına çıkmış oldu. Göğüslerini tamamen ön plana çıkartmakta olan bir bikini giymiş bulunan Erbil, kendisini eleştirmiş olanlara da yanıt verip ”hiç bir şekilde bana bir duyar kasmayın. Denizde görmüş olduğunuz bikini çok fazla da anlam yüklemeyin her bir şeye herkesin giyip yapmış olduğu şeyler bende bir başka oluyor zannediyorum ki buna alıştım” ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

536
536 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir