Yasmin Erbil iddialı pozlar paylaşmayı sürdürüyor

Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu çok cesur paylaşımlar ile birlikte dikkatleri çekmeyi başaran Mehmet Ali Erbil'in kızı olan Yasmin Erbil, göğüs dekoltesine sahip yeni bir tane pozunu kendisini takip edenlerin beğenisine sunmuş oldu.


548
548 points

Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu çok cesur paylaşımlar ile birlikte dikkatleri çekmeyi başaran Mehmet Ali Erbil’in kızı olan Yasmin Erbil, göğüs dekoltesine sahip yeni bir tane pozunu kendisini takip edenlerin beğenisine sunmuş oldu. Yasmin Erbil’in kelebek emojisi kullanarak yapmış olduğu söz konusu bu paylaşıma kısa zaman içinde beğeni yağmış oldu.

Ünlü oyunculardan biri olan Nergis Kumbasar ile birlikte şovmenlerden Mehmet Ali Erbil’in kızı olarak dünyaya gelen Yasmin Erbil, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlardan dolayı da isminden söz ettirmeyi sürdürmekte.. Instagram hesabı üzerinde 243.000 tane takipçisi bulunan Yasmin Erbil, göğüs dekoltesi bulunan pozunu kendisini takip edenlerin beğenisine sunmuş oldu. Yasmin’in kelebek emojisi kullanarak yapmış olduğu söz konusu bu paylaşıma kısa zaman içinde binlerce beğeni gelmiş oldu.

Diğer taraftan Mehmet Ali Erbil, ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde 25 yaşına girmiş bulunan kızı Yasmin Erbil’in doğum gününü kutlamış idi. Kızının pastasının üzerinde yer alan mumları üflediği esnada çekilmiş olan bir tane fotoğrafını paylaşmış bulunan Erbil, Yasmin’in pozunda yer alan göğüs dekoltesine de sansür uygulamış idi.


Sosyal medyada paylaş

548
548 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir