Yasmin Erbil karantina da göbek dansı yaptı

Koronavirüs salgınından dolayı evinden çıkmamaya devam eden Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, karantina içerisinde stres atmak amacıyla evde göbek dansı yapmakta olduğu dakikaları sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.


539
539 points

Koronavirüs salgınından dolayı evinden çıkmamaya devam eden Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, karantina içerisinde stres atmak amacıyla evde göbek dansı yapmakta olduğu dakikaları sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Çin’de yer alan Hubei eyaletindeki Vuhan kenti içerisinde ortaya çıkmış olan ve dünyanın tamamında 115.000 taneden çok insanın yaşamını yitirmesine sebep yeni tip koronavirüs salgını (Kovid-19) Türkiye’ye de sıçramış durumda. Ülkemiz içerisinde 1.296 insanın yaşamını yitirmiş olduğu virüsten kendisini koruma konusunda isteği bulunan Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, kendini karantinaya almış durumda. Genel olarak sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu çok cesur paylaşımlar ile isminden söz ettirmiş olan Yasmin Erbil, bu defa da göbek dansı yapmış olduğu anları takipçileriyle paylaşmış oldu.

Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla isminden çok sık bir şekilde söz ettirmiş olan Yasmin Erbil, yapmış olduğu son paylaşım ile birlikte tekrardan dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış oldu. Yasmin Erbil en son karantina döneminde stres atmak amacıyla evde göbek dansı yapmış olduğu anları da paylaştı.

Diğer taraftan Yasmin Erbil, geçmiş olduğumuz günler içerisinde de küvette çekmiş olduğu pozlarını Instagram hesabı üzerinden paylaşmış idi. Küveti içerisinde köpük banyosu yapmış olan Erbil paylaşımına da; ”Çıkmayacağım” ifadelerini yazarak arka arkaya fotoğraflarını paylaşmış idi.


Sosyal medyada paylaş

539
539 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir