Yasmin Erbil’in cesur pozları olay olmuş durumda

Kök hücreyle alakalı tedavisi amacıyla hastaneye yatmış olan Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, tatile çıktı.


543
543 points

Kök hücreyle alakalı tedavisi amacıyla hastaneye yatmış olan Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, tatile çıktı. Yasmin Erbil yapmış olduğu bikinili paylaşımları ile birlikte kendisini takip edenlerin dikkatini çekmiş oldu.

Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlardan dolayı magazin gündeminden düşmemekte olan Mehmet Ali Erbil’in kızı  olarak tanınan Yasmin Erbil, yapmış olduğu en son paylaşımdan dolayı tekrardan dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış oldu. Pandemiyle alakalı süreçte bol bir miktarda evinin bahçe kısmından pozlar paylaşmış olan Erbil tatile çıktı.

Yasmin Erbil, bu defa da Instagram hesabı üzerinden tatil pozlarının paylaşımını yapmaya başladı. Deniz içerisinde bikinili bir şekilde pozlar vermiş olan Yasmin Erbil’in takipçileri de adeta ikiye bölünmüş durumda.

Yasmin Erbil’in babası Mehmet Ali Erbil ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde kök hücre tedavisi amacıyla hastaneye yatmıştı. Erbil’in babası bu vaziyetteyken yapmış olduğu söz konusu bu paylaşımlar da eleştiri konusu olmuş durumda. Yasmin Erbil’in takipçilerinden bazıları da bu durumun normal bir şey olduğunu ifade etti. Erbil’in bikinili olarak paylaşmış olduğu pozuna da beğeni yağmış durumda.


Sosyal medyada paylaş

543
543 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir