Yeni bir aşka mı başlıyor?

Beşiktaş Spor Kulübünün eski Başkanı ve aynı zamanda işadamı Serdar Bilgili'yle Defne Samyeli'nin geçmiş olduğumuz Marmaris ilçesinde yer alan bir restoranda yemek yemiş olmaları herkesin aklına ''Yeni bir aşk mı doğacak?'' şeklindeki soruyu getirmiş oldu.


523
523 points

Beşiktaş  Spor Kulübünün eski Başkanı ve aynı zamanda işadamı Serdar Bilgili’yle Defne Samyeli’nin geçmiş olduğumuz Marmaris ilçesinde yer alan bir restoranda yemek yemiş olmaları herkesin aklına ”Yeni bir aşk mı doğacak?” şeklindeki soruyu getirmiş oldu. Samyeli en son ise ünlü komedyenlerden biri olan Cem Yılmaz’la beraberdi.

Eski Beşiktaş Spor Kulübünün Başkanı olarak tanınan Serdar Bilgili’yle Defne Samyeli, geçmiş olduğumuz akşam  üzeri Marmaris içesinde yer alan Söğüt’te hizmet vermekte olan, Dilara Endican’ın sahibi konumunda bulunduğu Barba Saranda isimli bir restorandaydı. Arkadaşları ile birlikte yemeğe çıkmış olan iki ünlü isim, mekan içerisinde de yan yana oturdular. Bilgili ile birlikte Samyeli arasında yer alan samimiyet ise, ”Yeni bir aşk mı” şeklindeki soruyu akıllara getirmiş oldu.

Defne Samyeli en son ise Cem Yılmaz’la beraberdi. İkili ayrıldıktan hemen sonrasında ise Yılmaz, Serenay Sarıkaya’yla çok daha yeni bir aşka yelken açmış idi.


Sosyal medyada paylaş

523
523 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir