Yılanı vücudunda gezdirmesi herkesi çok şaşırttı

TV8 ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Survivor 2020, geçmiş olduğumuz akşam ödül oyunu ile birlikte ekrana gelmiş oldu.


549
549 points

TV8 ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Survivor 2020, geçmiş olduğumuz akşam ödül oyunu ile birlikte ekrana gelmiş oldu. Ödülü kazanmış olan Gönüllü isimler, lüks bir malikane içerisinde kaldı. Çok harika bir yemek yemiş olan Gönüllüler, sirk ile birlikte 70’ler partisinin tadını çıkartmış oldu. Uzun zamandan beri babası ile beraber Dominik’te bulunan Melisa Ilıcalı’nın gösteri amacıyla getirilmiş olan yılanla çekilmiş videosu gören herlesin ağzını açık bırakmış oldu.

Gönüllüler takımı içerisinde yer alan Evrim, sirk gösterisiyle alakalı olarak getirilmiş olan yılanı gördüklerinde çok kısa zamanlı bir panik yaşamış oldu. Yasin’in zoru ile yılanın yanına gitmiş olan Evrim bağıra bağıra kaçtı. Ödül oyununa gitmiş olan 7 yaşında bulunan Melisa da söz konusu bu yılanı omzuna aldı. Korkusuz bir şekilde yılanla oynamış olan Melisa, babasını da adeta şaşkına çevirmiş oldu. Kızının yılanla çekilmiş bir videosunu Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olan Ilıcalı açıklamasına; ”Yılan daha da fazla korkuyor” ifadelerine yer verdi.

Koronavirüs ile alakalı salgından dolayı Dominik’te mahsur kalmış olan kızını göremeyen Şeyma Subaşı da Acun Ilıcalı’nın videosunun alt kısmına ”Aşkım benim” şeklinde bir yorumda bulundu.


Sosyal medyada paylaş

549
549 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir