Yıldız Tilbe sahnede kendinden geçti

Türk müziğinin en sevilen isimleri arasında yer alan Yıldız Tilbe, geçmiş olduğumuz akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu içerisinde konserdeydi.


532
532 points

Türk müziğinin en sevilen isimleri arasında yer alan Yıldız Tilbe, geçmiş olduğumuz akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu içerisinde konserdeydi. Sahne üzerinde kendinden geçmiş olan Yıldız Tilbe, ünlü dansları ile birlikte sevenlerine bir defa daha eğlenceli anlar yaşatmış oldu.

Harbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi konserlerinin dahilinde sahneye çıkmış olan Yıldız Tilbe, en sevilen şarkılarını da hayranları için söylemiş oldu. Kendisiyle adeta özdeşleşmiş olan dans figürlerini sergilemiş olan ünlü durumdaki şarkıcı, kıvrak dansları sayesinde herkesi kendine hayran bırakmış oldu

Konserine ”Delikanlım” adlı şarkısı ile başlamış olan ünlü şarkıcı, ‘Emi’ adlı şarkısının yanı sıra ‘Çabuk Olalım Aşkım’ adlı şarkısı ile birlikte ‘Vazgeçtim’ adlı şarkısı ‘ Sana Değer’ adlı şarkısı ‘Haberi Olsun adlı şarkısı ve ‘Şivesi Sensin Aşkın’ adlı şarkısı gibi pek çok popüler şarkısını da seslendirmiş oldu.

Şarkılarına konseri dinleme amacıyla gelenlerin de eşlik etmiş olduğu ünlü şarkıcı, birkaç tane parça söylemesinin ardından bir sürpriz yapıp 31 Ağustos tarihi içerisinde konser vereceği açıklanan Berkay’ı seyircilerin arasından sahneye çıkması amacıyla davet etti. Yıldız Tilbe’nin hayranlarından biri olduğunu dile getirmiş olan ünlü şarkıcılardan Berkay, ”Beni Benden Alırsan” adlı şarkı ile birlikte ”Gel Gel” adlı şarkıyı söyledi.


Sosyal medyada paylaş

532
532 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir