Yıldız Tilbe’nin hayranlarından isyan!

Bugüne dek seçmiş olduğu çok ilginç kıyafetlerinin yanı sıra değişik çıkışlarından dolayı gündem olmayı başaran Yıldız Tilbe son görüntüsü ile birlikte de hayranlarını üzmüş oldu


534
534 points

Bugüne dek seçmiş olduğu çok ilginç kıyafetlerinin yanı sıra değişik çıkışlarından dolayı gündem olmayı başaran Yıldız Tilbe son görüntüsü ile birlikte de hayranlarını üzmüş oldu. Tilbe’yi sevenler, ‘Seni bu şekilde salmış bir vaziyette görmeyelim. Biraz da kendine bak’ ifadelerine yer vererek şarkıcıya sitemde bulunmuş oldu.

Yıldız Tilbe geçmiş olduğumuz gün Zorlu Alışveriş Merkezi içerisinde objektiflere yakalandı. Yakın arkadaşlarından ve aynı zamanda menajeri Haluk Şentürk’le beraber alışverişe çıkmış olan Yıldız Tilbe’nin makyajsız bir durumda olmasının yanı sıra saçları ve de kıyafet konusundaki tercihi sevenlerini çok fazla şaşırtmış oldu.

Sürekli olarak gerçekleştiği gibi sempatik tavırlarından dolayı dikkatleri çekmekte olan Yıldız Tilbe, ‘Bugün alışveriş yapmak için geldik. Eksiklerim bulunuyordu onları da tamamlamış oldum. Ancak havanın bu denli fazla soğuk durumda bulunacağını hiç düşünmedim” ifadelerine yer vererek hızlı adımlar ile arabasına bindi.

Tilbe’nin çok kısa durumda olan saçları da dikkat çekmiş oldu. Tilbe’nin hayranları ise, ‘Seni bu şekilde salmış bir vaziyette görmeyelim. Biraz da kendine bak’ ifadelerine yer vererek sanatçıya seslenmiş oldu. Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde, ”Peşindeyim Koşa Koşa” adlı şarkısının klip çekimiyle ilgili kameraların karşısına geçmiş olan efsane şarkıcı şıklığından dolayı da adeta gözleri kamaştırmıştı.


Sosyal medyada paylaş

534
534 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir