Yılmaz Erdoğan ekranlar geri dönecek

Usta sanatçılardan biri olan Yılmaz Erdoğan'ın yeni filminin ismi kesinleşti. Erdoğan, Netflix adlı platforma özel olarak çekilmekte olan ''Kin'' adına sahip filmde başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacak.


532
532 points

Usta sanatçılardan biri olan Yılmaz Erdoğan’ın yeni filminin ismi kesinleşti. Erdoğan, Netflix adlı platforma özel olarak çekilmekte olan ”Kin” adına sahip filmde başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacak.

Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan Çok Güzel Hareketler 2 adlı programın sunucusu Yılmaz Erdoğan, ardımızda bırakmış olduğumuz haftalarda programa ara verip yeni projesiyle ilgili olarak kolları sıvamaya başlamıştı. Ünlü oyunculardan biri olan Yılmaz Erdoğan’ın yeni projesine yönelik olarak detaylar da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

BKM Film aracılığıyla Netflix adlı platforma özel olarak çekilmekte olan Kin isimli filmin yönetmen koltuğunda Türkan Derya oturmakta. Filmin başrollerini de Yılmaz Erdoğan’ın yanı sıra Rüzgar Aksoy ile birlikte Ahmet Mümtaz Taylan ve Cem Yiğit Üzümoğlu paylaşmış oluyor.

Çok Güzel Hareketler 2 isimli programın açılışı esnasında izleyicinin karşısına çıkmış olan Eser Yenenler, Yılmaz Erdoğan’ın film çalışmalarıyla ilgili olarak Köyceğiz’e gitmiş olduğu açıklamasında bulunmuştu. Eser Yenenler ayrıca, usta tiyatroculardan biri olan Yılmaz Erdoğan’ın ÇGH 2’yi bir müddet için kendisine emanet etmiş olduğunu açık bir şekilde ifade etmişti..


Sosyal medyada paylaş

532
532 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir