Yonca Evcimik icralık olmuş durumda

Ünlü şarkıcı ve aynı zamanda oyunculardan Yonca Evcimik, ardımızda bırakmış olduğumuz sene özel bir bankadan çekmiş olduğu krediyi ödeyemedi.


530
530 points

Ünlü şarkıcı ve aynı zamanda oyunculardan Yonca Evcimik, ardımızda bırakmış olduğumuz sene özel bir bankadan çekmiş olduğu krediyi ödeyemedi. Bankanın ihtarname göndermiş olmasına karşın borcunu ödeyememiş olan ünlü şarkıcı, icralık olmuş durumda.

Sabah gazetesinde yer almış olan özel bir habere bakılırsa: Yonca Evcimik, ardımızda bırakmış olduğumuz sene özel bir bankadan ortalama bir şekilde bir milyon Türk Lirası tutarında kredi çekti fakat iddialara bakılırsa bir müddet sonra krediyi ödemeyi başaramadı. Banka da, Yonca Evcimik’e özel bir ihtarname yollayarak kredinin ödenmesini talep etti. Fakat bankadan yollanmış olan ihtarnameye karşın söz konusu borç hiç bir şekilde ödenmedi. Banka bu durumun ardından İcra Müdürlüğü’ne başvuruda bulunarak Evcimik’in ipotek göstermiş olduğu evin satılmasını talep etti.

Banka, Kadıköy ilçesinde yer alan evin satışından hemen sonra kendilerine ödeme gerçekleştirilmesi talebinde bulundu. Bunun hemen sonrasında Evcimik ile ilgili olarak asıl alacak bedelinin yanı sıra dosya giderleriyle ilgili olarak ortalama bir şekilde 900.000 türk Lirası tutarında takip başlatılmış oldu. İcra takibinin esnasında Evcimik’e ait  olduğu açıklanan Fenerbahçe semtindeki ters dubleks ev için kıymet takdiri de yapılmış oldu. Bilirkişi, söz konusu bu evin 3,5 milyon Türk lirası tutarında olduğunu bildirmekte olan bir rapor sunmuş oldu. Ev ise, icra Özel İstihbarat yolu ile satılmış olacak. Yonca Evcimik, hakkında çıkmış olan bu haberlerle ilgili olarak halen bir açıklama yapmış değil.


Sosyal medyada paylaş

530
530 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir