Yüz nakli yaptırdığını itiraf etti

Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta sevgilisi Gökhan Göz'e etmiş olduğu küfürlerden dolayı gündeme gelmiş bulunan ünlü modacılardan Gülşah Saraçoğlu, katılmış olduğu bir program esnasında yaptırdığı estetiklerle alakalı konuştu.


533
533 points

Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta sevgilisi Gökhan Göz’e etmiş olduğu küfürlerden dolayı gündeme gelmiş bulunan ünlü modacılardan Gülşah Saraçoğlu, katılmış olduğu bir program esnasında yaptırdığı estetiklerle alakalı konuştu. Ünlü durumda bulunan modacı, ‘Bu zamana dek yaptırmış olduğum estetikler ile birlikte ”yüz nakli yaptırdım” desem yanlış olmaz’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Modacılardan Gülşah Saraçoğlu, ‘Bize Kaldı’ ismine sahip YouTube programına konuk olarak katıldı. Saraçoğlu, yaptırmış olduğu estetiklerden de söz etti. Saraçoğlu açıklaması içerisinde, ‘Göz altlarım için daha yeni dolgu yaptırdım. Bu zamana dek yaptırmış olduğum estetikler ile ”yüz nakli yaptırdım” desem olur’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Saraçoğlu öte yandan, ‘Botokslarım mevcut bir durumda. Kaz ayakları için biraz müdahale, dudak dolgusuyla beraber bir tık elmacık kemiği üzerinde de botoks mevcut. Göğüslerimi 18 Eylül tarihi içerisinde yeni yaptırdım yani tam iki ay önce.. Ben estetiği çok fazla seviyorum, doğal durumda bulunan hiçbir şeyi de sevmem. Bunu söyleyebilecek kadar çok doğal bir kadınım’ ifadelerine yer verdi. Gülşah Saraçoğlu son dönemler içerisinde değişiminden dolayı sosyal medya üzerinde konuşulmakta. Saraçoğlu’nun geçmiş seneler içerisindeki görüntüsü de gören herkesi çok şaşırtmakta.


Sosyal medyada paylaş

533
533 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir