Yüzüne tam 30 tane dikiş atıldı

Genç oyunculardan biri olan Hazal Erişkin, ziyarete gitmiş olduğu arkadaşının Rottweiler cinsindeki bir köpeğinin saldırısına uğramış oldu.


529
529 points

Genç oyunculardan biri olan Hazal Erişkin, ziyarete gitmiş olduğu arkadaşının Rottweiler cinsindeki bir köpeğinin saldırısına uğramış oldu. Köpeği sevme konusunda bir isteği varken kanlar içinde kalmış olan genç yaştaki başarılı oyuncunun yüzüne tam tamına otuz tane dikiş atılmış oldu.

En son Afilli Aşk isimli dizide rol almış olan Hazal Erişkin, ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde bir tane arkadaşının evine ziyaret anacıyla gitti. Oyuncu, burda sadece sekiz aylık Rottweiler cinsindeki bir köpeği sevmeyi istedi fakat bunun sonu da çok kötü bitmiş oldu

Akşam gazetesinde yer almış olan habere bakılırsa, oyuncu evde yer alan köpeği sevdiği esnada hayvanın saldırısına uğramış oldu. Adeta kanlar içinde kalmış olan ünlü oyuncu yakınlarının ilk müdahalesini yapmasının hemen sonrasında apar topar hastaneye götürüldü. Erişkin’in yüzüne ise tam tamına otuz dikiş atılmış durumda. Oyuncunun ayrıca genel bir şekilde sağlık durumunun iyi olduğu bilgisine ulaşıldı.


Sosyal medyada paylaş

529
529 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir