Zeynep Alkan tekrar ameliyat olacak

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde ses tellerinden ameliyatı gerçekleşen yönetmenlerden Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan, tekrardan bir operasyon geçirmeye hazırlanıyor.


528
528 points

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde ses tellerinden ameliyatı gerçekleşen yönetmenlerden Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, tekrardan bir operasyon geçirmeye hazırlanıyor. Estetik yaptıracağı öğrenen 22 yaşında bulunan oyunculardan Zeynep Alkan, sivri bulmakta olduğu çenesini törpületerek küçülttürmüş olacak.

Zeynep Alkan, yeni senenin ilk günleri içerisinde ses tellerinde yer alan kistten dolayı ameliyat olmuş idi. 22 yaşında bulunan oyuncu, bu defa estetik sebebiyle bıçak altına yatmış olacak. Posta gazetesi içerisinde yer almakta olan habere bakılırsa; Zeynep Alkan, uzun bir durumda ve çok sivri bulmakta olduğu çenesini törpületerek küçülttürmüş olacak. 22 yaşında bulunan güzel, bundan dolayı da bir müddet Hollanda’ya sevgilisi olarak tanınan Wesley Pabis’in yanına gidemiyor olacak.

Zeynep Alkan, Amsterdam kenti içerisinde eğitim almaktaydı. Bütün bir dünyayı etkisinin altına almış olan koronavirüsten dolayı evine gelme konusunda isteği bulunan Alkan, uçuş yasaklarından dolayı Türkiye’ye dönüş yapamamıştı. Pandeminin ilk dönemleri içerisinde İtalya ile birlikte Hollanda’da yer alan Zeynep Alkan, ‘Hollanda ile birlikte İtalya’da devamlı olarak kademeli bir şekilde karantina uygulanmakta. Burası çok daha rahat bir durumda, ben de bundan böyle buradayım. İstanbul’da kalmayı sürdüreceğim’ ifadelerine yer vermişti.


Sosyal medyada paylaş

528
528 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir