Zeynep Alkan yaz sezonunu açtı

Hamdi Alkan'ın 21 yaşında bulunan kızı Zeynep Alkan, sosyal medya hesabı üzerinden yapmaya devam ettiği cesur paylaşımlarının arasına yeni bir tanesini daha ilave ederek sahil kenarında süper mini şortu ile birlikte poz vermiş oldu.


525
525 points

Hamdi Alkan’ın 21 yaşında bulunan kızı Zeynep Alkan, sosyal medya hesabı üzerinden yapmaya devam ettiği cesur paylaşımlarının arasına yeni bir tanesini daha ilave ederek sahil kenarında süper mini şortu ile birlikte poz vermiş oldu.

Eğitimiyle ilgili olarak yurt dışında yaşamını sürdüren ve her bir anını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmakta bulunan Zeynep Alkan, cüretkar pozlarından dolayı gündeme gelmeyi aralıksız olarak sürdürüyor. Tatil ile ilgili sezonu da açmış bulunan Alkan en son mini şortlu ve de derin sırt dekoltesine sahip kıyafetiyle poz vermiş durumda. Sahil kenarında vermiş olduğu pozunu ”Yaz geliyor” şeklindeki notla Instagram hesabı üzerinden paylaşmış bulunan 21 yaşında olan Alkan’a yorum ve beğeni yağmış durumda.

Zeynep Alkan ardımızda bırakmış olduğumuz aylarda ise çekmiş olduğu bir dans videosu ile birlikte gündeme gelmiş ve çok uzun bir dönem boyunca da bu konuşulmuştu.


Sosyal medyada paylaş

525
525 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir