Zirve Kylie Jenner’in

Kylie Jenner, Forbes adlı derginin en fazla kazanç sağlayan ünlüler listesinin en üst sırasına yerleşmiş bir durumda.


514
514 points

Kylie Jenner, Forbes adlı derginin en fazla kazanç sağlayan ünlüler listesinin en üst sırasına yerleşmiş bir durumda. Jenner, 600 milyon dolar tutarındaki kazancı ile birlikte ilk sırada yer almaktayken Kim Kardashian’ın eşi olan Kanye West de 170 milyon dolar tutarındaki kazançla ikinci sıraya yerleşmiş oldu. Ardımızda bırakmış olduğumuz sene, kazancını olduğundan daha çok göstermiş olduğu iddialarından dolayı Jenner’ın unvanı elinden alınmış idi.

Kylie Jenner, 600 milyon dolar tutarındaki kazancının büyük bir kısmını kendisine ait durumda bulunan kozmetik ürünü markalarından kazanmış oldu. Jenner, ardımızda bırakmış olduğumuz yıl da 590 milyon dolar tutarındaki bir kazançla listede ilk sıraya yerleşmeyi başarmıştı. 2019 senesi içerisinde 21 yaşındayken dünya üzerindeki en genç milyarderi olmayı başaran Jenner, firmasında meydana gelmiş olan bir sorundan ötürü bu statüsünü de çok kısa bir zamanın ardından yitirmişti.

Forbes adlı dergi, Jenner’ın toplamda mevcut durumdaki servetinin ortalama 700 milyon dolar tutarında olduğunu belirtmiş durumdayken Kanye West’in toplamda yeralan servetinin 1.3 milyar dolar seviyelerinde olduğunu açıkça ifade etti. ‘Forbes en fazla kazanan ünlüler listesi’nin ilk on kısmını ise genel olarak dünya çapındaki ünlü markalarla reklam anlaşması gerçekleştiren atlet ve de tenisçiler oluşturmakta.


Sosyal medyada paylaş

514
514 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir